Sobotniego popołudnia wybraliśmy się do Marzycielki Wiktorii. Nasza Marzycielka mieszka wraz z mamą w Ustrzykach Dolnych. Gdy przyjechaliśmy na miejsce, zostaliśmy miło przyjęci przez całą rodzinę. Wiktoria ma 6 lat i pomimo jej wieku, od razu złapaliśmy z nią świetny kontakt.

Wiktoria jest osobą pełną pasji i zainteresowań. Uwielbia układać klocki lego. Ma w domu całkiem sporą kolekcję. Gdy opowiadała nam o swoich budowlach z klocków, w tym samym momencie sięgnęła po jeden z kompletów lego i zachęciła Nas do wspólnego układania.

Drugim jej zainteresowaniem są samoloty. Lubi przyglądać się jak te wielkie, stalowe maszyny unoszą się w powietrzu.

Wiktoria pasjonuje się również rysunkiem. Mama Wiktorii posiada znaczny zbiór prac małej artystki. Wszystkie rysunki umieszczone są w centralnym miejscu w kuchni, na lodówce :)

Gdy zapytaliśmy Wiktorię, o czym tak naprawdę marzy, odpowiedziała: ,,moim największym marzeniem jest, aby choroba sobie poszła daleko ode mnie”. Niestety to marzenie pozostaje poza naszym zasięgiem, choć bardzo chcielibyśmy je spełnić….ale czuwają nad nią lekarze prowadzący. W dalszej rozmowie, Wiktoria zdradziła nam kolejne z marzeń. Nasza Marzycielka chciałaby znaleźć się na prawdziwym pikniku, w towarzystwie kolorowych wróżek. Szczególnie zależy jej, aby z wizytą pojawiła się wróżka zębuszka. Ma także nadzieję, że na spotkanie wpadną żółta i niebieska wróżka. Wiktoria chcę, aby piknik odbył się w sąsiedztwie jej domu. Oprócz zapowiedzianych wróżek, na pikniku ma znaleźć się kocyk, na który goście będą mogli usiąść, koszyczek, bańki do dmuchania oraz inne atrakcje, niezbędne do wspólnej zabawy.

Wiktorio, mamy nadzieję, żę juz niedługo spełni się Twoje marzenie i będziesz mogła spotkać się z wróżkami. My ślemy już zaproszenia do dalekich krain i z niecierpliwością czekamy na odpowiedź :)

 

Jeżeli chciałbyś pomóc w spełnieniu tego Marzenia prosimy o kontakt;

Wolontariusz prowadzący: Józefa Misiewicz

tel.: 668285843

e-mail: jozefinamisiewicz@poczta.fm

lub o przelanie dowolnej kwoty na poniższy numer konta;

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461 Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028

tytułem: Wiktoria  - piknik  - o. Rzeszów

Relacja: Kacper