Nikt z nas nie spodziewał się, że tak szybko od poznania marzenia, spotkamy się ponownie, w dodatku na żywo i w szczególnie wyjątkowym celu.

Wyczekiwanie na kuriera, uroczyste pakowanie i byliśmy gotowi by wyruszyć do szpitala, w którym przebywa Anatolii. Gdy tylko się spotkaliśmy, nasz Marzyciel, od razu domyślił się w jakim celu do niego przybyliśmy i zgadł w których kolorowych opakowaniach co się znajduje. Szybko rozpakował pakunki i Jego oczom ukazało się wymarzone PlayStation 5 wraz z grą i dodatkowym padem! Radość chłopca była przeogromna. Z uwagi na obostrzenia nie mogliśmy osobiście dopilnować podłączenia i uruchomienia sprzętu więc chłopiec z mamą zanieśli konsolę do swojego pokoju na oddziale i wrócili do nas by wspólnie wybrać się na spacer do pobliskiego parku. Anatolii podczas spaceru wyliczał słówka i frazy jakie nauczył się po polsku i angielsku. 

Anatolii- to był ogromny zaszczyt poznać Ciebie i Twoją mamę i widzieć Twoją radość na widok wymarzonego PlayStation. Nigdy nie przestawaj marzyć!  

Анатолі – для нас була велика честь зустріти тебе і твою маму і побачити тебе щасливим, коли твоя мрія o PlayStation здійснилася. В мріях спочиває велика сила!

Z całego serca dziękujemy firmie Recman za spełnienie marzenia Anatolija. Dziękujemy, że jesteście z Nami!