W trakcie przygotowań do Świąt Wielkanocnych, w czwartkowe popołudnie, miało miejsce przemiłe spotkanie dwóch wolontariuszek z Wiktorią i jej mamą.

Spotkanie podczas którego miałyśmy okazję poznać Wiktorię i jej marzenie, odbyło się online, co niestety uniemożliwiło nam bliższe zapoznanie z jej dwoma zwierzakami- kotem Puszkiem i królikiem o imieniu Stefa. Zwierzęta to wielka miłość i pasja Wiktorii, były też bardzo pomocne w pokonaniu bariery nieśmiałości i sprawiły, że na twarzy naszej Marzycielki pojawił się nieschodzący z twarzy, promienny uśmiech!

Wiktoria to niezwykle przyjazna, dzielna i mądra dziewczyna. Ma wielki talent do rysunku, a motyw przewodni jej prac to znany w sieci kot Pusheen- Marzycielka pokazała nam pokaźną kolekcję swoich prac, a my nadal jesteśmy pod wrażeniem staranności z jaką Wiktoria rysuje. 

W przyszłości nasza Marzycielka chce zostać weterynarzem, a jej ulubiony przedmiot w szkole to informatyka.

Z pewnych źródeł wiemy, że jest tam bardzo lubianą uczennicą i wcale nas to nie dziwi!

Wiktoria bardzo cieszy się na możliwość powrotu do szkoły, a kiedy choroba nie pozwala jej na uczestniczenie w lekcjach razem z rówieśnikami, nasza Marzycielka nie odpuszcza i uczy się zdalnie. 

Aktualnie Wiktoria dzieli komputer z braćmi lub korzysta ze sprzętu wypożyczonego ze szkoły. Jej marzeniem jest posiadanie własnego laptopa, do którego dołączona będzie podświetlana myszka i słuchawki….. z uszami kota! (słuchawki z uszami kota są tak świetnym gadżetem, że od wczoraj marzą o nich również nasze dwie wolontariuszki).

Z takim talentem, zainteresowaniami, pasją i wrażliwością jesteśmy przekonane, że Wiktoria osiągnie niezwykłe rzeczy!

Z uwagi na to, że nie możemy spełnić największego marzenia Wiktorii, jakim jest posiadanie siostry, bardzo liczymy na to, że z pomocą ludzi o wielkim sercu uda nam się spełnić marzenie o zakupie laptopa i niezbędnych akcesoriów. 

Mamy nadzieje, że jak najszybciej zbierzemy potrzebne środki i będziemy mogły już osobiście odwiedzić naszą wspaniałą Marzycielkę, jej rodzinę i ukochane zwierzaki.

 

Jeżeli chciałbyś pomóc w spełnieniu tego Marzenia prosimy o kontakt;

Wolontariusz prowadzący: Natalia Jagiełło

tel.: 792427303

e-mail: n.jagiello1@gmail.com

lub o przelanie dowolnej kwoty na poniższy numer konta;

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461 Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028

tytułem: Wiktoria  - laptop  - o. Rzeszów

Relacja: Natalia