Meldujemy, że udało nam się spełnić marzenie Macieja o wózku narzędziowym. Nasz Marzyciel akurat był na przepustce w domu kiedy kurier zapukał do jego drzwi i przywiózł dużą i ciężką skrzynię z narzędziami o której Maciek tak bardzo marzył. My udaliśmy się do niego dzień później w Wielką Sobotę czyli już na Święta Wielkanocne marzenie to zostało spełnione. Maciej czekał na nas wraz z mamą, babcią i rodzeństwem. Uśmiech, którym zaczarował wszystkich domowników jak i nas nie schodził mu z twarzy. Od razu zabrał nas do pomieszczenia w którym zajmuje się swoim majsterkowaniem. Wózek wygląda pięknie w domowym warsztacie Maćka. Od razu wchodząc tam widać co jest jego pasją. Obiecał nam nawet, że już jesienią możemy przyjechać do niego wymienić opony w samochodzie. 

Drogi Maćku, mamy nadzieje że wózek ten będzie początkiem pięknej przygody z własnym warsztatem. Trzymamy mocno za to kciuki.

Serdecznie dziękujemy sponsorowi tego marzenia – firmie DPD. To dzięki Państwa zaangażowaniu Maciek może rozwijać swoją pasję. Ofiarowane dobro zawsze wraca – czego z całego serca życzymy.