Dzięki życzliwości rodziców mieliśmy okazję poznać naszą nową Marzycielkę na żywo, a spotkanie odbyło się w ich mieszkaniu na obrzeżach Wrocławia. W ramach przełamania pierwszych lodów przynieśliśmy dla dziewczynki misia i koszulkę fundacyjną - były to zdecydowanie trafione prezenty.

Aniela od razu oczarowała nas swoją pozytywną energią, tak samo jak jej dwóch braci - Tomek i Filip, którzy towarzyszyli nam w spotkaniu. Marzycielka wyczekując pierwszego spotkania, wraz z mamą, napisała dla nas piękny list, w którym opowiedziała nam trochę o swoim marzeniu, a mianowicie Aniela chciałaby dostać Pianino Yamaha z trzema pedałami i pomocniczym podnóżkiem. Aktualnie nasza Marzycielka chodzi do drugiej klasy szkoły podstawowej i jej ulubionym przedmiotem jest matematyka, jak sama powiedziała cieszy się ze zniesienia lekcji zdalnych i możliwości chodzenia na zajęcia stacjonarne.

Główną pasją Anieli jest gra na pianinie, naukę gry na tym instrumencie rozpoczęła już trzy lata temu. Do tej pory nasza Marzycielka uczyła się gry na lekcjach prywatnych, ale już na dniach będzie miała okazję pojechać na pierwsze zajęcia do szkoły muzycznej. To właśnie pierwsza nauczycielka zasugerowała, że na tym etapie warto by było pomyśleć o pełnowymiarowym pianinie, ponieważ do tej pory dziewczynka posiada tylko keyboard. Po krótkiej namowie Anielka zgodziła się na mały pokaz swoich umiejętności i zagrała dla nas kilka piosenek – pokaz był wspaniały i obiektywnie możemy powiedzieć, że dziewczynka jest bardzo utalentowana.

Jednak gra na pianinie nie jest jedyną pasją Anieli. Dziewczynka wraz z rodziną jeździ na wycieczki do stadniny koni pod Wrocławiem, gdzie poza sama jazdą konną może spędzić trochę czasu ze swoimi ulubionymi zwierzętami.

Jeśli chcesz wesprzeć marzenie Anielki, zajrzyj na naszą zbiórkę: