Nie ma piękniejszego momentu niż ten, w którym spełniają się marzenia. Taką wyjątkową chwilę przeżyła nasza Marzycielka Wiktoria, kiedy podczas wideokonferencji niespodziewanie otrzymała paczkę ze swoim wymarzonym laptopem z podświetlaną klawiaturą!

Spełnienie marzenia Wiktorii trzymaliśmy mocno w tajemnicy, w czym bardzo pomogli nam jej rodzice. Dyskretnie wysłaliśmy do nich przesyłkę z laptopem a sami połączyliśmy się z naszą Marzycielką, aby omówić kilka kwestii związanych z jej wymarzonym sprzętem. Wiktoria o swoim marzeniu opowiedziała nam dokładnie miesiąc wcześniej więc zupełnie nie spodziewała się, że to marzenie jest już w zasięgu jej ręki. Chwilę po tym jak połączyliśmy się na wideokonferencji z Wiktorią do jej pokoju wkroczyli rodzice i z radosnym okrzykiem „Niespodzianka!” przekazali jej paczkę od nas! W tym samym czasie do naszej wideokonferencji dołączył sponsor marzenia Wiktorii, Pan Tomasz Moczerniuk wraz z rodzicami. Nasza Marzycielka na widok paczki oniemiała z wrażenia! Patrzyliśmy na jej ogromną radość i szeroki uśmiech sami uśmiechając się od ucha do ucha. Po momencie zaskoczenia przyszedł czas na rozpakowanie prezentu. Wika dzielnie walczyła z poszczególnymi warstwami przesyłki. Wtórował jej Pan Tomek, zabawnie komentując chwilę napięcia towarzyszącą oczekiwaniu na wyciągnięcie zawartości z paczki. Po chwili ukazał się śliczny srebrny laptop oraz słuchawki. Nasza Marzycielka była przeszczęśliwa! Opowiedziała nam, że w przyszłym roku zdaje maturę więc laptop nie tylko umili jej czas spędzony w szpitalu na leczeniu, ale także będzie doskonałym narzędziem do nauki. Na koniec życzyliśmy naszej Wiktorii samych przyjemności przy oglądaniu ulubionych seriali na tym wymarzonym sprzęcie oraz owocnej nauki i wspaniałych wyników na maturze!

Realizacja tego marzenia nie odbyłaby się tak szybko, gdyby nie wsparcie sponsora, Pana Tomasza Moczerniuka. Dzięki środkom, które Pan Tomek przekazał dla Wiktorii mogliśmy w tak krótkim czasie spełnić jej marzenie o laptopie. W imieniu naszej Marzycielki oraz oddziału gorzowskiego Fundacji Mam Marzenie ogromnie dziękujemy za ten wspaniałomyślny gest!